VERA KADIN SAĞLIĞI MERKEZİ

AYDIN KIZLIK ZARI DİKİMİ

AYDIN KIZLIK ZARI FİYATLARI

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık Zarı Tıbbi literatürde bu işlemin ismi HYMENOPLASTY dır. Kızlık zarının tamiri işlemini kadın doğum uzmanları veya estetik cerrahlar da yapabilmektedir. Hekimlerimiz % 100 kanama garantisi ile işlemi gerçekleştirmektedir. Hekimin bu konuda garanti veriyor olması çok önemli ve gereklidir. Kızlık zarı dikimi, konusunda deneyimli hekimler tarafından gerçekleştirildiğinde oldukça kısa süren bir işlemdir.

Kızlık zarı dikimi genel olarak kadın doğum uzmanları tarafından yapılmaktadır. Herhangi bir olumsuz sonuca yol açmaması için işlemin steril ortamda hijyen kurallarına uygun olarak yapılması şarttır. Bizim için en önemli hususlardan biri de budur. Hastanın sağlığı bizim için değerlidir.

Aydın Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı için bizi arayınız.

Kızlık Zarı Fiyatları hakkında Detaylı bilgi almak için 0 543 924 66 99 numaralı telefondan gerek arayarak gerekse WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kızlık Zarı Dikimi için Kliniğimizde Kullanılan Yöntemler

Kalıcı himenoplasti (kızlık zarı dikimi) operasyonu, 15-20 dakikalık bir süre içerisinde yapılabilen cerrahi bir operasyonudur. Kliniğimizde Flep ve Lazer Yöntemleri ile kalıcı kızlık zarı dikim işlemi gerçekleştirilmektedir.

Flep Yöntemi

Himenoplasti cerrahisinde bekaretin kalıcı tamirini sağlayan bir tekniktir. Flep yöntemi; uzman hekimler tarafından uygulanan doğru yöntemle %100 başarı ortaya koymaktadır. Flep yönteminde, vajina yan duvarlarından himen bölgesinden karşılıklı flep doku tabakaları kaldırılır ve eski kızlık zarının birkaç milimetre önüne dikilir, dikiş yönleri iyileşme döneminden sonra iz kalmayacak şekilde ayarlanır. Yeni zarın üzerinde birkaç milimetrelik bir adet geçiş deliği bırakılır, cinsel ilişkide penis bu adet deliğine yönelir ve ileri itildiğinde adet deliği birçok noktadan yırtılarak zar üzerindeki kan damarları patlar, dolayısı ile belirgin kızlık zarı kanaması oluşur. İşlemde var olan kızlık zarı tamir edilmemekte, yeni bir kızlık zarı oluşturulmaktadır.

Flep Yönetemi Avantajları

1- Kürtaj, normal doğum yapan danışanlarda bile rahatlıkla uygulanabilir.

2-Aynı hastaya birden fazla defa uygulanabilir.

3-Operasyon 20 dakikada gibi kısa bir sürede tamamlanır ve hemen günlük yaşama dönebilirsiniz.

4-Flep yöntemi kalıcı bir yöntemdir, yıllar sonra bile ilişki yaşansa kızlık zarı kanaması gelmektedir.

5-Kalıcı kızlık zarı dikimi sonrası jinekolog muayenesi, kürtaj veya normal doğum gibi durumlarda önceden kızlık zarı dikimi yapıldığı anlaşılamamaktadır.

Geçici Kızlık Zarı Dikimi

İlişkinin 7-10 gün öncesi uygulanan bir yöntemdir. Burada daha önceden yırtılmış kızlık zarının yeniden onarılması söz konusudur. Yırtılan kısımlar yeniden karşı karşıya getirilerek yeniden dikilir. Özellikle ters C yöntemi dediğimiz yöntemle %100 bir başarı elde edilir. Eğer kısa süre içinde bir beraberlik olmazsa kullanılan iplikler ten rengindedir ve kendi kendine yaklaşık 20 günde emilir. Hasta aynı gün günlük yaşamına dönebilir.

Lazerle Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı dikim işlemi uygularken vajinal genişleme durumuna göre ihtiyaca göre vajinal daraltmada yapılması gerekebilir. Kullandığımız yeni nesil lazer cihazı ile artık kalıcı işlem esnasında vajinal daraltma işlemide gerçekleştirmekteyiz. Lazerin kızlık zarı tamirinde kullanımının en önemli avantajlarını özetlersek; kanamayı azaltması, iyileşmeyi hızlandırması ve tüm vajinal kanal boyunca daraltma işlemini kanama, ağrı vs gibi yan etkiler oluşturmadan sağlamasıdır. Lazer cihazı flep hazırlanması esnasında vajina’dan flep dediğimiz doku kaldırılmasında bize kolaylık sağlamakta ve gereksiz yere kanamadan dolayı dikiş konulmasını ve kanlanmanın bozulmasını engellemektedir. Bu sayede operasyonda istediğimiz sonuçları almaktayız ve hasta memnuniyeti daha iyi olmaktadır.

Lazerle Kızlık zarı dikimi yaklaşık yarım saat süren bir işlemdir. Himenoplasti işlemi yapılan hasta bir saat sonra normal işine geri dönebilir.

  • Detaylı bilgi almak, veya randevu talebi oluşturmak için bizi 0 543 924 66 99 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz. Yada aşağıdaki tıkla ve WhatsApp‘tan mesajını gönder butonuna tıklayarak WhatsApp üzerinden mesaj yazabilirsiniz.

Size en uygun maliyetle tedavi için, ücretsiz danışmanımızı arayınız.

Aydın kızlık zarı fiyatları, Aydın kızlık zarı yapan yerler, Aydın kızlık zarı, Aydın kızlık zarı yapan doktorlar, Aydın kızlık zarı yerleri, Aydın kızlık zarı fiyatları, Aydın kızlık zarı yapan yerler 2018, Aydın kızlık zarı fiyatları 2018, Aydın kızlık zarı yapan doktorlar 2018, Aydın kızlık zarı yapan hastaneler, Aydın kızlık zarı yapan hastaneler, Aydın kızlık zarı diktirmek istiyorum, Aydın kızlık zarı, 2018 kızlık zarı fiyatları, 2019 kızlık zarı fiyatları, 2018 kızlık zarı ücretleri, 2019 kızlık zarı ücretleri, Aydın kızlık zarı yapan yerler, Aydın kızlık zarı tavsiye, Aydın ekonomik kızlık zarı diken yerler, Aydın kızlık zarı yaptırmak, Aydın kızlık zarı yapan yerler ve fiyatları, Aydın ucuz kızlık zarı, Aydın ucuz kızlık zarı yapan yerler, Aydın kızlık zarı yapan poliklinikler, Aydın kızlık zarı ücretleri, Aydın kızlık zarı forum, Aydın jinekolog kızlık zarı, Aydın kızlık zarı 2018, Aydın kızlık zarı 2019, Aydın özel kızlık zarı, Aydın jinekolog kızlık zarı fiyatları, Aydın kızlık zarı klinikleri, Aydın kızlık zarı yaptırmak istiyorum, Aydın kızlık zarı yaptırmak, Aydın kızlık zarı yapan bayan doktorlar, Aydın kızlık zarı ne kadar, Aydın kızlık zarı fiyatı kadar, Aydın kızlık zarı nerede yapılır, Aydın kızlık zarı nasıl yapılır, Aydın kızlık zarı nerede yaptırabilirim, Aydın kızlık zarı nasıl yaptırabilirim, Aydın kızlık zarı muayenehane, Aydın kızlık zarı merkezi, Aydın kızlık zarı merkezleri, Aydın kızlık zarı yapan merkez, Aydın kızlık zarı yapan merkezler, Aydın kızlık zarı nedir, Aydın kızlık zarı olmak istiyorum, Aydında kızlık zarı dikimi, Aydın kızlık zarı yaptırmak istiyorum, Aydın kızlık zarı doktorları, Aydın kızlık zarı yapan yerler, Aydın ekonomik kızlık zarı yapan yerler, Aydın kızlık zarı dikimi, Aydın kızlık zarı diktirme

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

yazı 2
Tıkla Hemen Bizi Ara!